Wydawnictwo Gospodarcze jest firmą komunikacji B2B, działającą w strukturach międzynarodowych. Od 16 lat zajmujemy się dostarczaniem praktycznych i aktualnych informacji dla branży FMCG za pomocą czasopism biznesowych („Wiadomości Handlowe” i „Wiadomości Kosmetyczne”), konferencji („Retail & FMCG Congress”, „Kongres Mięsny”, „Kongres Słodycze i Przekąski Sweets&Snacks”, „Forum Branży Kosmetycznej”) oraz portali branżowych (wiadomoscihandlowe.pl, wiadomoscikosmetyczne.pl).

Od 12 lat Wydawnictwo Gospodarcze jest również organizatorem badań rynkowych, które wskazują detalistom i konsumentom najlepsze nowości rynku spożywczego i kosmetycznego. Wśród znanych i cenionych w branży projektów znajdują się choćby: „Perły Rynku FMCG”, „Perły Rynku Kosmetycznego”, „Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów” czy „Ulubiona Marka Polaków”.

Czytelnicy cenią nas za niezależność, rzetelność oraz wysoki poziom merytoryczny czasopism i portali, a uczestnicy kongresów i forów branżowych, które organizujemy, za wartościowe programy konferencji oraz możliwość nawiązywania i zacieśniania bezpośrednich relacji dostawców z szeroko pojętym handlem.